|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !


Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

  Anlarmış Gibi Yaptığınız 15 Şey

  Paylaş
  avatar
  Armoni
  PatRoN
  PatRoN

  Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
  Cinsiyetim Cinsiyetim : Kadın
  Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 17/04/10
  Yaşım Yaşım : 26
  MemLeketim MemLeketim : Yarimin Yanı
  Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 669

  evil Anlarmış Gibi Yaptığınız 15 Şey

  Mesaj tarafından Armoni Bir Cuma Eyl. 17, 2010 6:11 pm

  Hayat biz erkekler için bazen çok zor oluyor özelliklede bazı konularda. İşte anlarmış gibi yaptığımız 15 şey!
  Anlarmış Gibi Yaptığımız 15 Şey
  15- Balkanlar

  Eğer her beş dakikada yeni bir ülke icat etmeselerdi o zaman daha önce keşfedilenleri anlamamız kolaylaşırdı. Sırbistan Hırvatistan Bosna...

  14- Gece haberleri

  Çok stresli eski ve güvenilir 11 haberlerini izlemeye devam edin. Çünkü bu haberlerin manşetleri sadece gerekli haberlerden oluşur. Bu size ertesi sabah iş yerinde genel kültür şovu yapmanıza yardımcı olabilir.

  13- Moda

  Trendler hakkında konuşan kızlarla başa çıkmaya çalışmayın. Maalesef her şey kadın moda dergilerinde durduğu gibi durmuyor. Koca şalvarları iş yerinde giyecek haliniz yok. Altın rengi taytlarla gece dışarı çıkmanız da biraz zor.

  12- Regl dönemi

  Kesin olarak biliyorsunuz ki her ay mutlaka "kan dökülecek!" Ama bu dönem gerçekten verimli mi yoksa her yeri
  sel basması başka şeylere delalet mi? Her neyse asıl önemli olan bu kan onun gerçekten karnından mı geliyor yoksa bu kız cadı mı?

  11- Şarap

  Garson yanınıza gelir ve "Balık mı? Güzel seçim! O zaman mürekkep balığının yanında "Sancere" marka şarap seçersiniz herhalde?" diye telkinde bulunur. Şarabın asidi balığın yağlarını çözecek orantıya sahiptir! Fiyatı ise sadece 10000 TL. Sanki kendi ödüyor boş verin.

  10- Ofsayt kapanı

  Futbolu sevmeyen taraftarları ve daha doğrusu kızları test etmek için kullanılırdı. Ama şimdiki defans oyuncularının edindiği avantajlar neler oyuna müdahale edebiliyor mu? Bir umut var mı?

  9- Bir Uzay Macerası

  Kubrick bu eserinde insanın daha çok hümanist tarafını gösteriyor. Teknolojiyi ilahlaştırıyor adeta. Bu yüzden insanların hümanizmle ilgili kaygıları ortaya çıkıyor. "Mekanik anarşi" diye adlandırılabilen bu duruma bizim yorumumuz; "Filmde yeterince lazer ve patlama olmadı maalesef!"

  8- Talimatlar

  Arabayı durdur camı indir magandaya hareket çek ama arkadaşça! Yeğeninin sünnet olurkenki talimatları hatırla. Başını eğ gülümse. Çamı tekrar yukarı kaldır. Ara sıra her şeyi unut. Direk eski Sovyetler savaşından kalan mayın tarlasına sür ve patlat kendini.

  7- Prison Break hakkında söyledikleri

  Bunlar sürekli kaçıyorlar mı?
  -Evet
  Niye yakalanmıyorlar?

  6- Kız arkadaş

  Bunlara gerçekten arkadaşlık dityebilir misin? Kız arkadaşının çeşit çeşit erkek koleksiyonuna bir gö zat bakalım. Bir dakika samimi el tutuşmalar sonra ağlaya ağlaya sarılmalar seremonisinden hangisi eğlenceli ki?

  5- Hermafrodit

  Bunlar kendileriyle seks yapabiliyorlar mı? Evet! Demek ki bu yüzden onları sokakta dolaşırken göremezsin.

  4- Cep telefon kontratları

  Teknosa'daki çocuğun dediklerine göz atalım: "Bu fırsatı kaçırmayın Nokia 3526 bluetooth'lu N-Gaçe özelliği var GPS 200 limitsiz internet girişim hakkı ve özel YouTube programı... Eee peki telefon edebiliyor muyum?

  3- "Neden feribotlar batmaz?

  Batmayışının özel nedeni dünyanın çekim merkeziyle ilintili olmalı. Yoksa denizin orta yerinden bu hızla nasıl gidilir ki. Peygamber mi mübarek?

  2- Gırtlaktan konuşan insanlar

  "...Juhivvrfipij aşnodsnu aşk masdijoijads nekojmidosajn..." Şey Bay Robot tane tane konuşmanız mümkün mü dediğinizi anlamıyorum!

  1- Suni ve si arasındaki farklar

  Bu Amerikan ikili Sonny ve Cher gibi bir şey değil mi? Onlar birbirlerini çok seviyorlardı. Televizyonda hit programları vardı. Fakat en sonunda ilişkileri kötü bitti. Çünkü biri kayarken öldü...  [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

  AŞKIMM SENİ ÇOK SEVİYORUM (:

   Forum Saati C.tesi Haz. 23, 2018 9:40 pm