|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !


Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

  Dikkat !.. Sevgilin Sarışınmı??

  Paylaş
  avatar
  Armoni
  PatRoN
  PatRoN

  Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
  Cinsiyetim Cinsiyetim : Kadın
  Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 17/04/10
  Yaşım Yaşım : 26
  MemLeketim MemLeketim : Yarimin Yanı
  Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 669

  questions Dikkat !.. Sevgilin Sarışınmı??

  Mesaj tarafından Armoni Bir Cuma Eyl. 17, 2010 6:13 pm

  Sarışınlara 'kafayı takmış' bir araştırma daha! Esmer hemcinslerine oranla sarışın kadınların gece bir yere giderken hazırlanmalarının daha uzun sürdüğü ortaya çıktı.

  Şimdi sarışın sevgilisi olan erkekler neden bu kadar çok beklediklerini anladılar mı acaba?

  Özel günler için sarışınlar yılda tam olarak 22 gün esmer kadınlarsa 19 gün giyim kuşamla saçla başla ve makyajla uğraşıyor.

  Yapılan araştırmalar sonucu sarışınların günde toplam 72 dakika esmerlerinse 66 dakika boyunca hazırlandıkları tespit edildi. Buna göre özel günler için sarışınlar yılda tam olarak 22 gün esmer kadınlarsa 19 gün giyim kuşamla saçla başla ve makyajla uğraşıyor.

  Araştırmada ortaya çıkan sonuçlar bununla da sınırlı değil. Sarışınlara iyi haber! Sarışın kadınların diğer hemcinslerine göre çok daha iyi bir sosyal hayatı var. Bu kategorideki kadınlar ayda ortalama üç defa arkadaşlarıyla dışarı çıkarken daha koyu renk saçlılar bir ya da iki kez ancak çıkıyor.

  Araştırmayı yürüten 'Goody Saç bakımı' direktörü Rose Marie Jarvis "Alışkanlık olarak sarışınların saçlarında aynı derecede parlaklığı yakalaması için diğerlerine göre daha fazla çalışması gerekiyor. İlginçtir ki bu tipteki kadınların hazırlanmasının daha uzun sürmesi onların saçlarına da ne kadar özen gösterdiğini açıkça belli ediyor. Güzel saç kadının özgüveni için önemli bir ayrıntı. Bu arada sarışınların neden bu kadar eğlenceli oldukları da elde edilen tüm bu sonuçların en göze çarpan ayrıntısı" şeklinde konuşuyor.

  3 bin kadın arasında yapılan araştırmada gece boyunca sarışınların hazırlanışı izlendi.Sayılarla sarışın kadınların hazırlanışları

  Buna göre sarışın kadınlar günde 16 dakika banyo yaparken dişlerine 7 saçlarına ise 14 dakika zaman ayırıyor.

  11 dakikayı makyaja 11 dakikayı doğru kıyafete 12 dakikayı ise traş olmak ağda yapmak gibi ekstra 'aktivitelere' ayıran sarışın kadınlar 11 dakikayı da tırnak bakımına manikür pediküre harcıyor.  [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

  AŞKIMM SENİ ÇOK SEVİYORUM (:

   Forum Saati C.tesi Haz. 23, 2018 6:17 pm