|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !


Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

  Erkeklerin Gözdesi Kadınlar

  Paylaş
  avatar
  Armoni
  PatRoN
  PatRoN

  Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
  Cinsiyetim Cinsiyetim : Kadın
  Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 17/04/10
  Yaşım Yaşım : 26
  MemLeketim MemLeketim : Yarimin Yanı
  Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 669

  default Erkeklerin Gözdesi Kadınlar

  Mesaj tarafından Armoni Bir Perş. Eyl. 30, 2010 2:26 pm

  Erkekler kadınların ne istediğini bir türlü çözemezken biz kadınlar onların ne istediklerini bulduk. Erkeklerin istediği gerçek yüzünü göstermeden kontrol altına alınmış gibi yapan kadınlar.
  Erkeklerin gözdesi kadınlar...
  İşte erkeklerin gözdesi kadın tiplerinden bazıları. Siz de bunlardan birini kendinize örnek alın ve erkeğinizi parmağınızda oynatın.

  Bayan tatlı
  Bu kadın tipi her zaman mutlu olan bir Polyanna'dır. Her şeye iyi niyetle bakar kocası eve geç geldiğinde suratını asmaz maç izlemek istediğinde televizyonun önünden geçmez. Tek işi kocasını ve çocuklarını mutlu etmektir. Bayan tatlı çoğu erkeğin rüyalarını süsleyen bir kadın tipidir.

  Bayan seksi
  Böyle bir kadınla birlikte olan erkekler kendilerini dünyanın en şanslı erkeği hissederler. Her zaman seksi olmayı başaran ve yatakta hiç başı ağrımayan bu kadın tipini kendinize örnek olarak seçebilirsiniz. Böylece eşinizi hem yatakta hem de özel hayatta mutlu edebilirsiniz. Özellikle fantezilerden korkmayan bu kadınlar yatak dışında bu özelliklerini kimseye göstermezler.

  Bayan dost
  Erkekler bazen her şeyi konuşabilecekleri bir kadın isterler. Hem arkadaş hem eş olan bu ideal kadın tipiyle her şeyi konuşabilirler. Maçları birlikte izler gerektiğinde birlikte arkadaş ziyaretine giderler. Tabii bu arkadaşlığı yatakta devam ettirmek istemeyen erkekler her zaman olduğu gibi yatakta ateşli bir kadın istemekten vazgeçmezler.

  Bayan özgür
  Bu tip kadınlar erkeklerin bunaltan soruları sormaktan kaçınır. "Neredeydin kimleydin?" gibi sözcükler onun kullandığı kelimeler arasında yoktur. Kendine ve eşine güveni tamdır. Gereksiz kıskançlıklar yapmaz ve karşısındakinden aynı davranışları bekler.

  Bayan bakımlı
  Erkekler güzel kadınları severler bu nedenle her zaman kendine bakan güzel giyimli kadınlarla birlikte olmak isterler. Böyle bir kadın onlar için çekicidir. Evde karşısına sürekli olarak eşofmanla ya da dağınık saçlarla çıkan bir kadınla beraber olmaktansa evde bile seksi kıyafetler giyen bir kadınla birlikte olmak isterler.

  Erkeklerin sevmediği kadınlar: Sakın böyle olmayın

  Feminist
  Özellikle aşırı feminist olan ve her söylediklerinin altında farklı bir anlam arayan kadınlar erkeklerin hiç sevmediği tiptir.

  Bağımlı
  Erkekler özgür kadınları severler sürekli olarak kendisine bağımlı olan kadınları sevmezler. Çünkü bu tip kadınların her zaman kendilerine ihtiyaçları olduğunu düşünerek onları küçümseyebilirler.

  Romantik
  Romantizmi çok seven kadınların hayal dünyasında yaşadığını düşünen erkekler izlediği filmlerden ya da okuduğu kitaplardan etkilenen romantik kadınları tercih etmezler. Çünkü bu tip kadınlar sürekli olarak ilgi isterler.

  Sinirli
  Erkeklere karşı sürekli öfkeli olan ve her zaman tartışmaya hazırlıklı olan bu kadın tipleri erkekleri evlerinden soğutabilir. Böyle bir kadınla yaşamak onlar için oldukça zordur.

  Nazlı
  Sürekli her şeye ağlayan ve istediği şey olana kadar inat eden kadınlar erkeklerin koşarak uzaklaşmasına neden olan tiplerdir. Nazlı bir kadınla evlenen bir erkeğin mutluluğu başka yerlerde aramasına şaşmamak gerekir.  [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

  AŞKIMM SENİ ÇOK SEVİYORUM (:

   Forum Saati C.tesi Haz. 23, 2018 9:39 pm