|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !


Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

  Kız Nasıl Tavlanır?..

  Paylaş
  avatar
  Armoni
  PatRoN
  PatRoN

  Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
  Cinsiyetim Cinsiyetim : Kadın
  Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 17/04/10
  Yaşım Yaşım : 26
  MemLeketim MemLeketim : Yarimin Yanı
  Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 669

  questions Kız Nasıl Tavlanır?..

  Mesaj tarafından Armoni Bir Perş. Eyl. 30, 2010 2:40 pm

  Aşk bu boru değil. Dikkatli olmalı dikkatli davranmalı taraflardan birisinin kadın olduğunu asla unutmamalı.
  Kadın Nasıl Tavlanır ?
  Yazının Devamını Mutlaka Okuyun..! Şaşıracaksınız..!

  Kadın Nasıl Tavlanır.?


  1. Bir kadın seni ilginç buldu sen de bu durumu ilginç buldun. Durum ilginç olmadığı gibi ilişkiyi ilk onun başlatması olasılığı da çok zayıftır. Toplum her durumda kadının kitabıdır ve toplum der ki; ilişkiyi başlatan bir kadınsa o kadının kötü şöhreti vardır. Kadın için toplum ilginç bir adamdan daha önemlidir. Kadınlar hakkındaki bu bilgiyi atlamamak gerekir.

  2. Kesinlikle ilişkiyi başlatan sen olmalısın. Çünkü onların hisleri ve düşünceleri bütünüyle safsatadır.

  3. Eğer başka bir erkekle çıkıyorsa ona adamın işe yaramaz olduğunu onun tipi olmadığını mutlaka yanlış bir tercih yapmış olduğunu söyle.

  4. Kadınların hisleri ve düşünceleri önemsizmiş gibi hatta yokmuş gibi davranmak en iyisidir. Onlar bu tutumunu "Bana kadın gibi davranıyor" diye yorumlayacaklardır.

  5. Derin düşün. Bir kadına kendi tarzınla onun ne kadar harika gözüktüğünü söyle ama öyle ki gözlerinle onun düşüncesini ve vücudunu yiyip bitirmek istediğini söyle. Bu onu etkileyecek ve ne kadar derin biri olduğunu düşünecektir. Kadınlar her türlü yalanın derin bir düşünce olduğunu sanırlar.

  6. Zerre kadar gururun yokmuş gibi davran. Spor yap iyi giyin popüler ol. Bütün bunlar bir kadın için senin ne kadar ahlaksız kadın meraklısı yenir yutulur bir lokma olmadığının göstergesi olacaktır.

  7. Başlangıçta seksten başka bir şey düşünme ve müşkülpesent olma. İyisine ulaşmak için yığınla kadını elden geçirmen lazım. Gururundan başka kaybedecek birşeyin yok. Gurur ise sadece kaybedenlerindir.

  8. Kendini kaliteli düzgün biri olarak gösterirsen bu kadınları soğutur. Çünkü diğer bütün kadınların da bundan feci şekilde soğuyacağını kalplerinin ta derinlerinde bilirler.

  9. Birsürü kadını seviyor olsan bile kadınların herbiri sadece kendilerini sevdiğini sanırlar.

  10. Bütün kadınları çekici buluyormuşsun gibi davranırsan bütün kadınlar da seni çekici bulur. Çünkü kadınlar kendi başlarına düşünemezler (toplum kadının kitabıdır hatırlarsanız). Eğer diğer kadınlar sizi önemsemiyorsa ancak o zaman o da sizi önemsemez.

  11. Kadınlarla birlikte olduğun o değerli zamanlarda onları aşağıla küçük düşür ve ne yaptığını biliyormuşsun gibi davran. Elbisesinin basit ama saçlarının şahane olduğunu söyle ona. Ona zamanla doğru dürüst giyinmeyi ve öpüşmeyi öğreteceğini söyle.

  12. Şüphede misin hemen davran; onu biryere götür öp onu dokun ona nazikçe elinden tutup yatak odana götür onu. Kadınlar senin onları harekete geçirmeni bekleyip dururlar. Eğer ne yapacağına kararsız kalırsan öyle bir değişirler ki neden hala birşey yapmıyor diye şaşırıp kalırlar. Bu bir kadının bir erkeği ciddiye alması için neredeyse her kadının başvurduğu erkeklerden istediği bir kendine güven testidir. Kadınların da kendilerine ait bir zekası vardır diye düşünürsen senin aptal olduğunu düşüneceklerdir.

  13. Artık farkına var ki reddedilmek öyle çok da mühim bir şey değildir. Bir kadın sana hayır dediğinde bunun tam da o anda esen rüzgarın doğru yöne değil de ters yöne esmesinden hiç te farkı yoktur. Bütün kadınların birbirine benzemesi gibi okyanusta daha bir sürü balık vardır.

  14. Reddedilmekten korkarsan kadınların gerçekten bir karar verecekmiş gibi hissetmelerine neden olursun! Bundan ötürü seni küçümserler. Olası seçenekleri değerlendirip gerçekten bir sonuca ulaşabilecek duruma sokulmayı hiç bir kadın istemez elbette.

  15. Kadınları sıraya diz. Üç kadına sevişme teklif et biri kabul edecektir. Onlara böyle basit metodlarla yaklaşırsan gururları okşanacaktır.

  16. Kadınların bildiği kadarıyla kelimeler aşk ve ihanet içindir. Bundan dolayı ASLA ve ASLA bir kadına öpebilir miyim diye sorma. Onu dikkatle dinle ama sakın söylediği herhangi birşeye inanayım deme. Daha ziyade onu tanıdığın kadarıyla onun sözlerini yorumla.

  17. Kadınlar beyinli değil fizikli yaratıklardır. Yani onlara aşık olduğunu söylemektense elini doğruca kasıklarına götür.

  18. Feminizmin bütün hedefleriyle - özellikle (her ne ise) ana fikriyle - bütünüyle hemfikir ol. Aslında herhangi bir kadının herhangi bir konuda söylediği herhangi bir şeyle aynı fikirde olmalısın. Lakin ne yaparsan yap hiç bir zaman bir kadına gerçekte nasıl davranman gerektiğini unutma yoksa aziz olma tehlikesiyle her an karşılaşabilirsin ve kadınların bildiği kadarıyla bir aziz kötü bir şakadan başka birşey değildir. Bütün bunlardan yola çıkarak kadına ne kadar akıllı ve cesur olduğunu ve fakat tıpkı diğer bütün kadınlar gibi kendi başının çaresine bakamayan düşüncelerinin ve inançlarını önemsiz olduğunu hissettir.  [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

  AŞKIMM SENİ ÇOK SEVİYORUM (:
  avatar
  (fog)'(x)
  PatRoN
  PatRoN

  Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
  Cinsiyetim Cinsiyetim : Erkek
  Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 14/01/10
  Yaşım Yaşım : 28
  MemLeketim MemLeketim : Yarimin Yanı
  Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 2732

  questions Geri: Kız Nasıl Tavlanır?..

  Mesaj tarafından (fog)'(x) Bir Paz Ekim 03, 2010 8:05 pm

  eskiden benim için pekte zor değildi [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]  Şiit ! Misafir, Konuya Mesaj Yazmıyacakmısın? Bak Seni Geçenler Var ! Ezilme Bence...

   [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

  [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]


  [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  avatar
  Armoni
  PatRoN
  PatRoN

  Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
  Cinsiyetim Cinsiyetim : Kadın
  Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 17/04/10
  Yaşım Yaşım : 26
  MemLeketim MemLeketim : Yarimin Yanı
  Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 669

  questions Geri: Kız Nasıl Tavlanır?..

  Mesaj tarafından Armoni Bir Ptsi Ekim 04, 2010 8:55 am

  hmmm...  [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

  AŞKIMM SENİ ÇOK SEVİYORUM (:

   Forum Saati C.tesi Haz. 23, 2018 6:09 pm