|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !


Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

  ApopLexy..

  Paylaş
  avatar
  (fog)'(x)
  PatRoN
  PatRoN

  Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
  Cinsiyetim Cinsiyetim : Erkek
  Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 14/01/10
  Yaşım Yaşım : 28
  MemLeketim MemLeketim : Yarimin Yanı
  Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 2732

  default ApopLexy..

  Mesaj tarafından (fog)'(x) Bir Ptsi Ocak 25, 2010 1:10 pm

  Ankara Atatürk lisesinden çıkmış en iyi grup diye nitelendirilirler. 2001 yılında baterist Bahadır ve Gitarist Burak tarafından kuruldu. Gruba tecrübeli bir bassçı ve çocuklugundan beri piyano egitimi alan şahıs eklenince grubun çizgileri yavaştan belli olmaya başladı.

  Progressive yapan grup ilk kez bir okul konserinde sahne aldı. İlk sahne aldıklarında Dream Theaterden ''A change of Seasons'' çalarak dikkatleri üzerilerine topladı.

  Grup ilerleyen süre içerisinde bir çok vokalle çalıştı. Bu vokallerle bir çok konser verdikten sonra Seçil Özdemiri gruba dahil ederek İlk şarkıları olan ''Arayışı'' kaydettiler. Şarkının ''Zor'' adlı derginin yanında verdigi cd'de yer alması grubun adının yayılmasını ve grubun yavaştan tanınmasını sagladı.

  Liseden mezun olduktan sonra farklı üniversitelere girdikleri için aralarında mesafe bulunan grup üyeleri bağlantılarını koparmayarak kendi besteleri üzerinde yoğunlaştılar. Seçil'in ayrılmasıyla yeni vokalist Beren Öcal gruba dahil oldu ve uzun bir sessizlikten sonra 4 şarkılık yeni demoları Sun of Paradise' ı kaydetmek üzere stüdyoya kapandılar. Nisan 2006'da dinleyiciyle buluşan Sun of Paradise demo albümünde 3 yeni şarkı dışında daha kaliteli bir kayıt ve birkaç modifikasyonla Arayış şarkısı da mevcut.  Şiit ! Misafir, Konuya Mesaj Yazmıyacakmısın? Bak Seni Geçenler Var ! Ezilme Bence...

   [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

  [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]


  [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

   Forum Saati Salı Haz. 19, 2018 8:13 am