|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !


Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

  gelincik ve önyargı

  Paylaş
  avatar
  sincerely
  PatRoN
  PatRoN

  Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
  Cinsiyetim Cinsiyetim : Kadın
  Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 22/01/10
  MemLeketim MemLeketim : Kocaeli
  Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 345

  default gelincik ve önyargı

  Mesaj tarafından sincerely Bir Çarş. Ocak 27, 2010 4:14 pm

  Güzel bir dag köyünde mutlu bir hayat süren bir kari kocanin günün birinde nurtopu gibi bir bebekleri olur. Odunculukla geçimini saglayan baba bir gün eve dönmek üzere iken bir bogusmadan nasilsa sag çikmis ölmek üzere olan yarali, zayif bir gelincik yavrusu görür ve onu yanina alarak eve götürür. Kari koca yavrularina bakarken bu yarali zayif yavru gelincige de babalik ve annelik ederler ve gelincik bir hafta içinde iyilesir.Zamanla aileye o kadar alisir ki bebekten sonra evin dördüncü ferdi gibi olmustur.
  Bir gün anne bebegini uyutmus ve evin az ilerisindeki bahçede islerine dalmistir. Bir süre sonra geri döndügünde evin az ilerindeki bahçede islerine dalmisti. Bir süre sonra geri döndügünde evin girisindeki merdivenlerde zayif gelincikle karsilasir. Gelincigin agzi burnu her tarafi kan revan içindeydi.
  Anne korkunç bir çiglik atar ve bebegim diye bagirirken eline geçirdigi kalin bir sopa ile bitap düsmüs zayif gelincigi bir kaç vurusta öldürdü.
  Ve hemen bagira çagira bebegin bulundugu odaya gider. Odada gördügü manzara anneyi sok eder. Yerde misil misil uyuyan bebegi ve az ilerisinde odanin girisinde yakin tarafta kanlar içinde yatan kocaman bir yilan..

   Forum Saati C.tesi Haz. 23, 2018 9:29 pm