|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !


Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

  Kokunu emanet bırak yastığıma

  Paylaş
  avatar
  sincerely
  PatRoN
  PatRoN

  Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
  Cinsiyetim Cinsiyetim : Kadın
  Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 22/01/10
  MemLeketim MemLeketim : Kocaeli
  Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 345

  default Kokunu emanet bırak yastığıma

  Mesaj tarafından sincerely Bir Çarş. Ocak 27, 2010 4:22 pm

  Seni unutmama izin verme,Evet yanlış duymadın sevgili… Aniden çekip gitmeye karar vermiş olsan bile,kokunu emanet bırak yastığıma ve izin verme seni unutmama asla! Hadi bakışlarını bırak bana; Hani o içimi eritip, sıcacık eden yüreğimi… O bakışların… O bakışların var ya hani! Bırak onları bana ve ben saklayayım gözlerini, usanmadan yüreğimin saklı kalmış yamaçlarında. Aniden çekip gitmeye karar vermiş olsan bile sevgili.İzin verme asla unutmama seni! Kokunu, Evet,evet… Kokunu emanet bırak yastığıma mesela.. Dokunuşunu hatırlaması için son kez dokun yanağıma yada… Ama, ne olursa olsun seni unutmama izin verme asla! Ayaküstü , alelacele bir öpücük kondur n’olur..

  N’olur, gidişindeki sebepsizlik gibi sebepsiz hatıralar bırak bana.Gitme diyemeyen yüreğime emanet et gülümsemeni mesela, Yada…
  Yada, son kez sarıl sımsıkı sarıl boynuma.. Ve ben hep hatırlayayım sıcaklığını yastığımda. Gitmenle birlikte şarkıları ezberler oldu dilim sevgili?
  Her şarkıda tutulan dileklerin verdiği umutları öğrendi gidişinin ardından yüreğim.. Sahi sen hiç çakıl taşlarını saydın mı öyle bakarken toprağa? Ben, çakıl taşlarını pek bir sever oldum gidişinle mesela.. Sen unutulmak için , sebepsiz ve aniden giderken yanımdan usulca..

  Ben, bir avuç çakıl taşından beklediğim umutla; İzin vermiyorum unutmasına seni yüreğimin oysa… Oysa saçma bahanelerin ardına sakladığın gidişinle, unutulmak isteyen olsan bile sevgili..

  Ben, tüm bahaneleri unutup, Şarkılardan seni diliyorum otobüs yolculuklarımda… Aniden çekip gitmeye karar vermiş olsan bile sevgili
  Kokunu emanet bırak yastığıma, ve izin verme seni unutmama asla!
  N’olur… N’olur, gitme diyemeyen yüreğime son kez dokun ellerinle… Gülüşünü emanet et mesela,ya da bakışlarını bırak
  Kokunu.
  Gözlerini.

  En azından, Sabahları bakarak bana, Söylediğin günaydınları toplasın yüreğim geçmişin sayfalarından… İzin ver onlar sıyrılıp girsin geceleri koynuma… Yada… Yada, son kez sarıl, Sımsıkı sarıl boynuma.. Ve ben hep hatırlayayım sıcaklığını yastığımda.

   Forum Saati C.tesi Haz. 23, 2018 9:30 pm