|| Kopuk GençLik || Zamane GençLerin SanaL Mekanı ||

OOOPS Bİ DAKKA KARDEŞ !


Şimdi Hacı Sen Bu Foruma Zati Üyeysen Sorun Yok,Giriş Yap.

Haa Yok Üye FeLan DeğiLim Üye oLupta Ne İşime Yarıyacak Diyorsan Oku;
Komedi,Arkadaşlık,İyi Vakit,Sanal Bi Aile Hatta Yetim ve Öksüz KardeşLerimize Sanal Ana ve Babada Oluruz Üye oL Yeter...

Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Design By Sahirâne Design ©️
Tıkla Beğen
Erzurum

  Adobe Audition 2

  Paylaş
  avatar
  (fog)'(x)
  PatRoN
  PatRoN

  Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok !
  Cinsiyetim Cinsiyetim : Erkek
  Kayıt Tarihim Kayıt Tarihim : 14/01/10
  Yaşım Yaşım : 28
  MemLeketim MemLeketim : Yarimin Yanı
  Mesaj Sayım Mesaj Sayım : 2732

  default Adobe Audition 2

  Mesaj tarafından (fog)'(x) Bir Cuma Ocak 29, 2010 3:53 pm

  Entegre ses kaydı, miksleme, düzenleme ve master oluşturma Masaüstü stüdyonuza esneklik ve denetim getiren güçlü araçlarla dijital ses dosyalarınızı kaydedin, miksleyin, düzenleyin, master oluşturun. Kolayca müzik üretin, radyo spotları hazırlayın ve bozuk kayıtları düzeltin. Adobe video uygulamalarıyla akıllı entegrasyon sayesinde, ses ve videoyu birleştirin. Adobe®️ Audition®️ 2.0 ile, profesyonel sonuçları kısa sürede elde edin...

  Kaydedin ve miksleyin

  Sınırsız sayıda izle düşük gecikmeli miksleme

  Kayıt sırasında hızlı cevaptan faydalanın, yeni, güçlü düşük gecikmeli miks motoru ile rahatça miksleyin.

  [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

  ASIO, VST, DirectX ve ReWire desteği

  ASIO, VST, DirectX ve ReWire dahil olmak üzere endüstri standartlarına yaygın destek sayesinde, Adobe Audition 2.0'ı iş akışınıza rahatça entegre edin.
  50'den fazla ses efekti ve DSP aracı

  Echo, flange, reverb ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 50'den fazla gerçek zamanlı ses efektiyle çalışın. Dijital sinyal işleme (DSP), mastering ve analiz araçlarını ve ses iyileştirme özelliklerini kullanarak kayıtlarınızı düzenleyin.
  Harici donanım desteğiyle kaydedilebilir parametre otomasyonu

  Dinlerken ses, pan ve efekt kontrollerini oynatın ve mikse değişiklikleri gerçek zamanda kaydedin. Harici donanım denetimlerini kullanarak, zaman çizgisinde düzenlenebilir zarflar halinde görülen değişiklikler yaratın.

  [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

  Surround Encoder

  Surround Encoder'ı kullanarak, çok izli bir miksi 5.1 surround ses deneyimine dönüştürün. Bu sonuçları, Adobe Premiere®️ Pro yazılımı tarafından kullanılabilen bir dosya halinde ihraç edebilirsiniz.
  Yaratın ve aranje edin

  Eksiksiz ses araçları seti

  Seslerinizi, bir tek kapsamlı, kullanımı kolay araç sayesinde kaydedin, miksleyin ve aranje edin. HD ve DVD kalitesinde ses için 192kHz'e kadar örnekleme hızlarıyla, yüksek kalitede 24- veya 32-bit dosyalar yaratın.

  Loop-tabanlı ses izin yaratma

  Esnek loop araçlarını kullanarak, yüksek kaliteli müzik parçalarını veya fon müziklerini kolayca üretin. Loop'lar otomatik olarak global oturum temposuna ve anahtarına uyum sağlar.
  Video için ses işleme


  Adobe After Effects®️ veya Adobe Premiere Pro yazılımlarıyla yaratılmış videolardaki ses izlerini, Edit Original ve Edit in Adobe Audition özellikleriyle.Adobe Audition 2.0'da düzenleyebilirsiniz.
  Sezgisel kullanıcı arabirimi

  En yeni Adobe video uygulamalarıyla tutarlı, güncellenmiş ve kullanımı kolay kullanıcı arabiriminden faydalanın. Bu arabirim en iyi organizasyon için sabitlenebilen ve gruplanabilen çalışma alanı panelleriyle, yeni faz analizi araçlarına ve güçlü yeni bir Mixer paneline sahiptir.
  Binlerce sıkıştırılmamış 32-bit müzik loop'u


  5.000 civarında, 32-bit, her tarzda performansa dayalı, ücretsiz müzik loop'unu kullanarak, kendi müziğinizi profesyonel sonuçlarla oluşturun.
  Düzenleyin ve master oluşturun


  Ses iyileştirme araçları

  Esk kasetlerdeki kayıtlarınızı kolayca hayata döndürün; mikrofon gürültülerini, tıslamaları, öksürükleri ve diğer istenmeyen sesleri yok edin; kırpılmış sesi düzeltin; Click/Pop Eliminators, Noise Reduction gibi özellikleri kullanarak sesi iyileştirin.
  Edit görünümünde Mastering Rack'i

  Edit görünümünde çalışırken çok sayıda efekti eşzamanlı olarak uygulayın ve dinleyin. Uygun şekilde tekrar kullanım için, sık kullanılan rack ayarlarını hazır ayar olarak kaydedin. .
  Spectral Frequency Display aracı

  Frekans ve zamanda sesleri görsel olarak ayıklayın ve seçin, sonra Spectral Frequency Display aracını kullanarak, seçilen sesi silin, değiştirin veya efekt uygulayın. Belirli sesleri izole edin ve düşük frekansların görünürlüğünü artırın.
  Spectral Pan ve Phase görünümleri

  Zaman içinde pan, faz ve frekansı çizen Spectral Pan ve Phase görünümleri dahil olmak üzere, güçlü görselleştirme araçlarını kullanarak sesi analiz edin.

  [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

  Master oluşturma araçları

  Graphic ve Parametric ekolayzırlarını kullanarak bir mikse son rötuşları yapın. Dynamics Processor, Hard Limiter ve yeni Multiband Compressor ile seslerinizi zenginleştirin.  Şiit ! Misafir, Konuya Mesaj Yazmıyacakmısın? Bak Seni Geçenler Var ! Ezilme Bence...

   [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

  [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]


  [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

   Forum Saati C.tesi Haz. 23, 2018 9:19 pm